Vypráví o kvalifikovaných rukou od hlíny a sofistikovaných strojích nejnovější generace. Svědčí o dokonalém spojení tradice a moderny, minulosti a budoucnosti.
Hausbrandt to všechno dává do 7 gramů potřebných pro tento šálek kávy, do světa vzácné tradice, pozornosti k detailu, studia a kvality.
Proto by se káva od společnosti Hausbrandt neměla pít, ale měla by se ochutnávat. Jeho tisíc aspektů odhaluje každý skrytý kout tohoto světa. Šálek kávy je jedinečným zážitkem prostřednictvím smyslů a jejich nejintenzivnějších vjemů.

POHLED

Každý jeden šálek je unikátní a neopakovatelný obrázek. Bohatá crema vyobrazuje exkluzivní vzory ze sametových a jemných pruhů.
Dobrá káva by měla být nejprve ochutnána okem.

CHUŤ

Na patře je to vzpoura pocitů. Na špičce jazyka přebývá sladkost prvního dotyku, po stranách běží tóny kyselinky připravené k uzavření v hořkosti posledních chuťových pohárků.
Vyladěnost dobré kávy spočívá právě v tomto harmonickém tanci kontrastních vjemů. Sladké, kyselé a hořké se spojují v jediné dlouhé, kulaté a intenzivní chuti.

SLUCH

Šálek kávy espresso je pohyblivý orchestr, vrchol tradičních zvuků, které vyvrcholí malým bílým šálkem. Praskání mlýnských kamenů, rachot tamperu a proudění vody v přístroji oznamují příchod kávy za pár sekund.

ČICH

V šálku kávy je více než 700 vůní.
Pod jemnou cremou se skrývá svět aromat připravených na opojení duše i ducha. Stačí jen promíchat, aby vás obklopily vůně, květin, ovoce, čokolády a kořeněnými tóny.

DOTEK

Kontakt kávy s chutí a jazykem se projevuje jemně a sametově díky přítomnosti olejových částic, které nesou všechny složky aroma a dávají jim plnost.

Váš košík
Hausbrandt logo
Na této stránce prodáváme alkohol

Potvrďte, že je Vám více než 18 let. Vaši odpověď si uložíme a znovu se Vás ptát už nebudeme.