Coffee art

Coffee art

Kávové umění Hausbrandt od Martina Zanettiho debutuje první rafinovanou kolekcí šálků „ Figura 1 “ v porcelánu zdobených radostnými a rozhodnými barvami, která byla vytvořena tak, aby dotvořila rituál pití kávy jedinečnou kreativitou. Geometrický vzor kolekce je inspirován stejnojmennou malbou, na které Martino Zanetti potvrzuje své vášnivé hledání nuancí, které se stalo jednou z jeho uměleckých vlastností.

Dílo, které bylo vzato jako vzor pro první kolekci, je akryl na plátně z jutové tašky, připevněný na dřevě, o rozměrech 95x 120 cm. Díky svým hlubokým barvám je „Figura 1“ dokonalým podnětem k vyzdobení všech prvků řady výraznou osobností.

Šálek na espresso a šálek na cappuccino, vyrobené z bílého porcelánu a zakončené dekorací vypálenou pod glazurou, jsou navrženy tvarem i tloušťkou tak, aby zachytily všechny čichové a chuťové tóny, které doprovázejí degustaci kávy Hausbrandt. Štíhlý a hezký džbán na mléko doplňuje kolekci.

Coffee art

Re- Design Cup

Řada šálků „Re-Design Cup“: design s jasnou a živou barevností, která rozvíjí ikonický piktogram značky Hausbrandt.
Na podšálku se moka konvička skrývá ve zvědavých detailech, na šálku, oblečená v nových barvách, se na nás usmívá a usrkává kávu. Nová paleta čistých a intenzivních barev dodává novou energii a veselou bezstarostnost.

Re- Design Cup

Basic Line

Šálky z jemného bílého porcelánu s oboustranným logem v antracitové barvě a personalizovaným podšálkem. Rytina na talíři, převzatá z obrazu Martina Zanettiho, činí tuto porcelánovou řadu nenapodobitelnou a elegantní ve své jednoduchosti.

Basic Line

Oblečení

Nové oblečení Hausbrandt je jedinečné a přizpůsobené potřebám osob, které jej mají nosit. Speciálně navržené především pro funkčnost a vyrobené z kvalitních tkanin s vynikající odolností.

Oblečení

Table servis

Každá položka navržená výhradně pro Hausbrandt, je výsledkem rozsáhlého výzkumu materiálů, tvarů, barev a detailů aby přesně odpovídala potřebám klienta a vytvářela elegantní a uklizené prostředí u stolu. 

Table servis

Porcelán

Kávové umění Hausbrandt od Martina Zanettiho. Vášeň pro umění obklopuje potěšení z espressa.

Vzory, hravé barvy, ale i jednoduché linie.

 

Každá z designových řad skrývá svá tajemství, která host u šálku kávy postupně objevuje a je jen na vás, zda jej chcete upoutat hravostí a barvami nebo čistotou linií a tvarů.

Váš košík
Hausbrandt logo
Na této stránce prodáváme alkohol

Potvrďte, že je Vám více než 18 let. Vaši odpověď si uložíme a znovu se Vás ptát už nebudeme.