Hausbrandt Espresso

250 g (70080)

Nejstarší směs legendární značky hausbrand. Káva charakteristických vlastností s téměř nepostřehnutelnou kyselostí a nezaměnitelným aroma toustového chleba a sušenek. Ideální káva pro ranní nebo dopolední nabuzení. 

Hausbrandt Espresso
.
Varianty produktu
Produkt je dočasně nedostupný
Počet Cena Bez DPH
Od 1 kusů 249 Kč 222 Kč
249 Kč
222 Kč bez DPH

Poznejte skvělou kávu Hausbrandt Espresso

Káva Hausbrandt Espresso je nejstarší směsí této legendární značky. Praží se již od roku 1910. Jedná se o velmi lahodnou kávu, která se praží z kávových zrn té nejvyšší kvality. Směs Hausbrandt Espresso je pražená při nízkých teplotách po dobu 15 minut, uvnitř rotujícího bubnu, což vede k minimalizaci kyselosti a dodává kávě nezaměnitelné aroma. Káva Hausbrandt Espresso je díky své krémovosti nejvíce připravována jako espresso. Vzhledem k vyšší míře kofeinu je doporučováno, popíjet tuto kávu v ranních nebo dopoledních hodinách, kdy vás Hausbrandt Espresso dostatečně nabudí.

Káva Hausbrandt Espresso je vůbec nejprodávanějším produktem od společnosti Hausbrandt. Pokud hledáte kávu, která je osvědčena milióny spokojených zákazníků, zde máte zaručeně správnou volbu.

Chcete se na něco zeptat?

Potřebujete se zeptat na nějaké konkrétní vlastnosti kávy? Nebo máte jakékoliv nejasnosti? Napiště nám a my se Vám ozveme zpět!

Vámi zadané osobní údaje použijeme k vyřízení Vašeho požadavku a ke kontaktování Vás nazpátek. Pokud se chcete dozvědět jak přesně zacházíme s Vašimi osobními údaji, podívejte se na stránku Ochrana osobních údajů.

Podobné produkty

Prohlédněte si doplňky často kupované s kávou Superbar.

Ocenění Šálek a podšálek
Prohlédnout produkt

Hausbrandt ACADEMIA zrnková káva

1000 g (70086) | 500 g (70127)

Medailová směs za top kvalitu v soutěži Maestri Italiana Pasticcieria.

745 Kč
Šálek a podšálek
Prohlédnout produkt

Hausbrandt MOKA mletá káva

250 g (70079)

Směs tříděné kávy 100 % Arabica, zvláště příjemná sladká chuť.

249 Kč
Váš košík
Hausbrandt logo
Na této stránce prodáváme alkohol

Potvrďte, že je Vám více než 18 let. Vaši odpověď si uložíme a znovu se Vás ptát už nebudeme.